0

DOBRODOŠLI U ITALIJU: Grifoni „realovski“ okrenuli Juve i probudili plamen nade za opstanak!

Objavljeno: 06.05.22 u 23:10

Nije događaj nedelje, ali dovoljno spektakularno!

Fudbaleri Đenove su na Luiđi Ferarisu trijumfovali protiv Juventusa rezultatom 2:1, nakon velikog preokreta u samoj završnici. Bjankoneri su delovali kao ekipa koja se bori za opstanak jer ih je današnji rival koji se nalazi u opasnoj zoni potpuno nadigrao, osim u par intervala solidne igre gostiju.

Juventus je do prednosti stigao na samom startu drugog poluvremena golom Paula Dibale koji je bio najopasniji, a ujedno i jedini konkretan igrač u ofanzivnoj liniji Stare dame na današnjem meču. Delovalo je da će se provući Juve kao protiv Venecije u prošlom kolu, ali tri minuta pre isteka 90. minuta Albert Guđmundson poravnava rezultat, da mi duboko u nadoknadi Domeniko Krišito sa bele tačke doneo pobedu Grifonima.

Đenova je sada samo bod iza Salernitane koja je prva van opasne zone, dok je Juventus na četvrtoj poziciji.