0

LIVERPUL SPAVAO SAT VREMENA PA RAZBIO VILJAREAL: Žuta podmornica potopljena na Madrigalu! (VIDEO)

Objavljeno: 03.05.22 u 22:51

Redsi u finalu!

Fudbaleri Liverpula overili su finale Lige šampiona nakon što su na gostujućem terenu savladali Viljareal rezultatu 2:3. Nisu se prosto pojavili gosti u prvom poluvremenu, Žuta podmornica je demolirala rivala u prvom delu, došli su do izjednačenja ukupnog rezultata, ali Klopov tim je pokazao pre svega kvalitet, ali i karakter, i okrenuo rezultat u nastavku, i bez drame prošao dalje.

Poveli su domaći na samom početku utakmice preko Bulajea Dijea, da bi do potpunog izjednačenja u ukupnom skoru preko Frensisa Kokelana. Ipak, snovi tima iz Kasteljona su se brzo srušili u nastavku. Najpre je Fabinjo dao gol kroz noge Ruljiju, da bi Luis Diaz otklonio sve dileme. Kasnije je Mane doneo i trijumf Liverpulu, nakon što je obišao golmana rivala, koji se danas zaista nije proslavio.

U finalu Liverpul čeka boljeg iz dvomeča Real Madrida i Mančester sitija, koji je na programu sutra uveče.