Fudbal Linglong Super League Season 2021-2022 FK Novi Pazar v FK Radnik Surdulica Uros Milovanovic (L) Stefan Loncar (r) Novi Pazar 01.11.2021. foto: Irfan Licina/Starsportphoto ©

SLAVLJE U SURDULICI: Domaćin maestralnom partijom overava opstanak! (VIDEO)

Objavljeno: 02.05.22 u 16:55

Slavio je domaćin!

Fudbaleri Radnika iz Surdulice opravdali su ulogu favorita u duelu sa Spartakom iz Subotice u okviru 34. kola Superlige Srbije. Konačan rezultat nagod nešto više od 90 minuta igre bio je 2:0.

Poveo je domaći sastav preko Milovanovića već u 19. minutu susreta. Utakmicu je odlikovala velika borba, iz koje su domaćini izašli kao jači, što su krunisali drugim pogotkom. Igrao se 75. minut kada je pobedu svog tima overio Vasilije Janjić.

Radnik je sada drugi na tabeli plej-auta sa 42 boda i deluje da su sebi obezbedili opstanak, dok je Spartak 4. sa 38 bodova i do samog kraja će voditi grčevitu borbu za opstanak u eliti.