0

REMI U BAČKOJ TOPOLI: TSC i Zmajevi podelili plen! (VIDEO)

Objavljeno: 01.05.22 u 22:23

Nastavlja se borba za mesto na evropskoj sceni!

Utakmica 4. kola plej-ofa Superlige Srbije između TSC-a i Voždovca odigrana je u Bačkoj Topoli. Dva tima koja vode veliku borbu za plasman na evropsku scenu podelila su plej. Utakmica na novom stadionu završena je rezultatom 1:1.

Jasno je da su obe ekipe sličnog kvaliteta, a publika je posmatrala potpuno izjednačenu utakmicu. Dugo su navijači čekali na pogodak. Prvo poluvreme završeno je bez golova.

Nakon velike pauze ljubitelji domaćeg fudabala uživali su u većem broju uzbuđenja. Domaćin je do prednosti došao u 70. minutu pogotkom Stefana Vukića.

Izabranici Aleksandra Linte uzvratili su u 84. minutu. Đak omladinske škole Crvene zvezde, Miloš Pantović. pogodio je za izjednačenje u 84. minutu.

Voždovac je sada četvrtoplasirani sa 48 bodova, odk se TSC nalazi na 6. mestu sa tri boda manje.