Fudbal-Super League Season 2021/2022 Napredak v Partizan Krusevac, 01.05.2022. foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

CRNO-BELI SIGURNI U KRUŠEVCU: Partizan lako protiv Napretka! (VIDEO)

Objavljeno: 01.05.22 u 21:30

Novi pogodak Rikarda Gomeša!

Četvrto kola plej-ofa Superlige Srbije donelo je susret između Napretka i Partizana. Aktuelni vicešampion Srbije slavio je sa ubedljivih 0:3 i tako ponovo prišao na bod zaostatka u odnosu na prvoplasiranog večitog rivala.

Fudbal-Super League Season 2021/2022
Napredak v Partizan
Krusevac, 01.05.2022.

Posed lopte bio je na strani crno-belih, koji su konstatno želeli da napadaju. Ofanzivno usmerena bila je ekipa Aleksandra Stanojevića. Na prvi pogodak čekalo se sve do 30. minuta. Nakon pola sata igre mrežu Napretka zatresao je Rikardo Gomeš. Bio je to 25. gol iskusnog napadača u ovosezonskom takmičenju.

Partizan je uvećao prednost u 57. minutu susreta. Pogodak za gostujući sastav postigao je vezista, Milan Jevtović.

Na rutinski način je ekipa iz Humske privela meč kraju, a konačan rezultat postavljen je u 65. minutu kada je autogol postigao iskusni Saša Marjanović.

Naredne nedelje Napredak gostuje u Bačkoj Topoli, dok će Partizan u Beogradu odmeriti snage sa Vojvodinom.