FK Kolubara tim ekipa ilustracija illustration Fudbal-Super League Season 2021/2022 Cukaricki v Kolubara Beograd, 06.12.2021. foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

SUPERLIGA SRBIJE: Kolubara se nije mučila – sjajni Lazarevčani ubedljivo slavili protiv Mladosti!

Objavljeno: 30.04.22 u 20:53

Sjajno izdanje Kolubare.

U meču 34. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Srbiji Kolubara je na svom stadionu ostvarila veliku pobedu pošto je slavila nad ekipom Mladosti iz Lučana ubedljivim rezultatom 3:0.

Domaći su krenuli ofanzivno od prvog sudijskog zvižduka, i takva igra im se isplatila već u 20. minutu kada je protivničku mrežu zatresao Nenad Kočocić.

Prednost je duplirana samo 14 minuta kasnije. Tada je Andrej Stojanović sjajno reagovao i postigao drugi gol za svoj tim.

U 53. minutu tačku na ovu utakmicu postavio je Uroš Đukanović i tako svojoj ekipi obezbedio veoma važna tri boda.

U narednom kolu Kolubara će igrati protiv Spartaka u Subotici 7. maja, dok će Mladost na svom terenu ugostiti ekipu Radnika iz Surdulice.