0

GREN SLEM ZA VELIKOG KARLA ANĆELOTIJA: Real Šampion već u aprilu, Karleto napravio senzacionalno ostvarenje! (VIDEO)

Objavljeno: 30.04.22 u 19:31

Nova titula!

Fudbaleri Real Madrida overili su svoju 35. titulu u šampionatu Španije nakon što su savladali Espanjol na svom stadionu rezultatom 4:0. Odlično su gosti iz Barselone stajali dobar deo prvog dela, ali je mašinerija Karla Anćelotija ubacila u brzinu više, i lako stila do pobede.

Iako je igrao u kombinovanom sastavu, gosti su mogli da odole svega pola sata. Najpre je Rodrigo, pogađao u 33. i 43. minutu. U drugom poluvremenu Asensio je potvrdio trijumf pogotkom u 55. minutu, a sjajnu sezonu krunisao je Karim Benzema golom deset minuta pre kraja utakmice.

Ovo je inače ogroman uspeh za Anćelotija jer je postao prvi čovek u istoriji fudbala koji je osvojio titule u pet najjačih liga sveta, a u La Ligi ostaje i dalje velika borba za mesta u Evropi, ali i opstanak.