0

Fudbal Super League Play Off Season 2017-2018 Crvena Zvezda v Vozdovac Dejan Joveljic celebrates with the trophy trofej Beograd, 19.05.2018. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

JOVELJIĆ DONEO POBEDU GALAKSIJU: Dejanu je samo devet minuta bilo dovoljno za pogodak! (VIDEO)

Objavljeno: 24.04.22 u 13:25

Mladi napadač je gol proslavio na tribini kod najvatrenijih navijača!

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija savladali su Nešvil rezultatom 1:0, u okviru MLS lige. Jedini pogodak na meču delo je nekadašnjeg napadača Crvene zvezde, Dejana Joveljića.

Mladi srpski golgeter nema zapaženu minutažu u timu ove sezone. Prednost u ofanzivi imaju reprezentativac Meksika, Čičarito, kao i Francuz Kevin Kabral.

Joveljić je u šestom nastupu ove sezone ušao u igru u 77. minutu. Samo devet minuta na terenu bilo mu je dovoljno za gol. Dejan je pogodak proslavio na tribini, među najvatrenijim navijačima. Galaksi sada ima samo bod manje u odnosu na prvoplasirani Ostin.