0

LAZETIĆ DEBITOVAO ZA ROSONERE: Mladi napadač zaigrao u ubedljivom porazu od Intera! (VIDEO)

Objavljeno: 20.04.22 u 09:28

Na terenu proveo 11 minuta!

Ekipa Intera je na Đuzepe Meaci savldala gradskog rivala Milan rezultatom 3:0 i tako identičnim ukupnim rezultatom overila kartu za finale Kupa Italije. Rosoneri su na ovom meču imali više od igre, više loptu  u nogama i više šansi, ali ipak ubojiti pred golom su bili nominalni domaćini koji su na kraju izborili, ispostavlja se, rutinsku pobedu.

Ipak, ono što može da raduje ljubitelje fudbala sa ovih prostora jeste debi mladog bivšeg fudbalera Crvene zvezde Marka Lazetića koji je u igru ušao u 86. minutu. Mladi napadač nije uspeo da napravi nikakav značajniji učinak za provedenih 11 minuta na terenu, ali ipak ovo je veliki korak za njega i može biti početak jedne lepe priče za novog srpskog napadača na Apeninima.