0

ZAKUVALO SE U REALU: Modrić se tokom utakmice posvađao sa saigračem zbog kiksa

Objavljeno: 18.04.22 u 09:52

Naelektrisana atmosfera u redovima velikana.

Fudbaleri Real Madrida su posle veliko preokreta savladali Sevilju sa 3:2 u sklopu 32. španskog prvenstva, a sada su isplivali novi detlaji. Naime, nakon vodećeg gola Sevilje koji je postigao Ivan Rakitić, došlo je do sukoba među igračima Reala.

Hrvat je pogodio iz slobodnog udarca u 21. minutu, a ‘pomogla’ mu je i loša reakcije živog zida. Eder Militao je bez razloga izazvan istrčao iz zida i tako ostavio rupu kroz koju je Rakitićeva lopta otišla iza leđa Tiba Kurtoe. Zbog toga je tokom slavlja domaće ekipe došlo do žestoke rasprave među fudbalerima Reala.

Do kraja je Real Preokrenuo, a Sevilja je povela golovima Rakitića u 21. i Lamele u 25. minutu, da bi Real izjednačio preko Rodriga u 50 minutu i Nača u 82. a potom golom Benzeme u produžetku došao do pobede.