0

LISICE SU IPAK PREJAKE ZA PSV: Pereira slomio srca navijačima u Ajnhovenu u samoj završnici!

Objavljeno: 14.04.22 u 21:36

Lester ide dalje!

Fudbaleri Lestera su nakon uspavanke na Ostrvu prikazali sebe u dosta boljem svetlu u Ajnhovenu i tako obezbedili sebi plasman u narednu rundu rezultatom 1:2. Imali su domaći periode sjajne igre sredinom prvog, i početkom drugog dela, ali to nije bilo dovoljno za nekadašnjeg šampiona Premijer lige.

Prednost crveno-belima je doneo odlični Zahavi blizu isteka pola sata igre. Ipak držali su se nekih pedesetak minuta više nego dobro, ali je Džejms Madison deset minuta pre kraja poravnao rezultat. Lisice u narednu fazu šalje Rikardo Pereira na isteku regularnog toka utakmice.

Lester u narednoj fazi čeka boljeg iz duela Glimta i Romte, a Norvežani imaju gol prednosti iz prvog duela.