0

SRBI NASTAVILI SJAJAN DAN: Milinković-Savić ponovo odličan, upisao se u strelce!

Objavljeno: 02.04.22 u 20:04

Odličan dan za Orlove!

Lacio je na svom terenu savladao Sasuolo rezultatom 2:1 u jednoj izuzetno kvalitetnoj utakmici, a strelac jednog od golova za Rimljane bio je Sergej Milinković-Savić.

Najpre je nebeskoplave u prednost doveo Manuel Lancini, nakon svega 17. minuta fudbala. Zatim prednost je duplirao u petom minutu nastavka Segej Milinković-Savić koji je tako nastavio sjajnu formu ove sezone i istakao kandidaturu za jedno od glavnih imena na pijaci ovog leta. Utešni pogodak za goste postigao je Hamed Traore u četvrtom minutu nadoknade.

Lacio je sada peti na tabeli, sa bodom, ali i dve utakmice više od Atalante, dok je Sasuolo deveti, ali je osam bodova iza Rome koja je na sedmoj poziciji, koja vodi u Evropu.