0

ROĐENDAN ZA PAMĆENJE: Fudbaleri Partizana gostovali u Guči, povod je bio prelep, kao i atmosfera!

Objavljeno: 30.03.22 u 18:23

Rezultat je bio u drugom planu!

FK Partizan je dao svoj doprinos proslavi 90. rođendana FK Dragačevo, 30. marta 2022. godine. Igrači sa manjom minutažom, kao i izdanci omladinske škole, odigrali su prijateljsku utakmicu pod vođstvom Aleksandra Stanojevića.

Fudbaleri, sa stručnim štabom, kao i prisutni članovi UO FK Partizan, imali su samo reči hvale za domaćine!

Iako rezultat nije bio imperativ, treba napomenuti da su gosti iz Beograda očekivano lako slavili. Na poluvremenu su vodili sa 0:5, dok je nakon 90 minuta rezultat bio 0:11. Aktuelni viceprvak Srbije sada se okreće obavezama u domaćem prvenstvu. Njihov naredni rival je ekipa TSC-a, a duel se igra na stadionu ‘crno-belih’ u Beogradu.