0

ŠPANIJA SAVLADALA ALBANIJU U ZAVRŠNICI: Jako čudan gol gostiju! (VIDEO)

Objavljeno: 26.03.22 u 23:29

Pobeda Crvene furije!

Fudbaleri Španije su slavili protiv reprezentacije Albanije u Kornelji rezultatom 2:1. Utakmica je kao i očekivano prošla u dominaciji Španije koja je imala posed lopte 72 posto, a Albanci nisu gotovo ni pripretili.

Domaći su poveli golom Ferana Toresa u 75. minutu nakon solidne akcije domaćih, da bi deset minuta kasnije jako bizarnim golom Mitra Izunija Albanija došla do izjednačenja. Ipak Dani Olmo se nije slagao da se meč završi remijem, pa je sjajnim pogotkom u devedestom rešio pitanje pobednika.

Španiju u narednom periodu očekuju mečevi grupe A Lige nacija, a tamo su u drugoj grupi sa Češkom, Portugalom i Švajcarskom.