0

POLUVREME U BEOGRADU: Ben pogodio za vođstvo, Rodić duplirao prednost Zvezde! (FOTO)

Objavljeno: 20.03.22 u 19:22

Izabranici Dejana Stankovića sigurni u prvom delu igre!

Bliži se kraj regularnog dela elitnog fudbalskog takmičenja u Srbiji. U toku je utakmica 28. kola Superlige, između aktuelnog šampiona Crvene zvezde i Kolubare. Nakon 45 minuta igre na stadionu ‘Rajko Mitić‘ u Beogradu na semaforu piše 2:0.

Sudija Marković dao je znak za početak duel u 18 časova i 30 minuta. Crvena zvezda je očekivano od samog početka preuzela inicijativu i kontrolisala je ritam utakmice. Nametnuli su crveno-beli svoj tempo i gradili akcije, kako bi ugrozili gol rivala.

Kolubara u prethodnom periodu pruža sjajna partije, a danas je u prestonicu Srbije stigla uskraćena za usluge najboljeg strelca tima, Uroša Đuranovića.

Prvi pogodak  viđen je u 29. minutu utakmice. Mohamed El Fardu Ben upisao se u strelce po deveti put ove sezone.

Zvezda je duplirala prednost pogotkom Milana Rodića u 45. minutu meča.