0

DOMINACIJA SE NASTAVLJA: Gol i asistencija Vlahovića za pola sata! (VIDEO)

Objavljeno: 20.03.22 u 16:15

Srbin je noćna mora za čuvare mreža u Italiji!

Trka za naslov najboljeg golgetera nacionalnog šampionata Italije se nastavlja! U okviru 30. kola Serije A, fudbaleri Juventusa dočekali su ekipu Salernitane. U toku je 55. minut igre, a rezultat je 2:0 u korist crno-belih.

Dušan Vlahović je u 5. minutu uposlio Dibalu, a Argentinac je zatresao mrežu gostujućeg sastava. Dominacija Juventusa bila je očekivana, s obzirom na to da je Salernitana glavni kandidat za ispadanje iz elitnog ranga.

Igrao se 29. minut meča, a ponovo je u centru pažnje bio reprezentativac Srbije. Vlahović je postigao 21. pogodak u ovosezonskom takmičenju i tako se izjednačio na prvom mestu najboljih strelaca sa Imobileom.