0
Evroliga

Partizan - Metropolitan, Evrokup, Eurocup basketball Beograd, Srbija 16.3.2022. photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

PARTIZAN VODI NA POLUVREMENU, PIONIR ‘GORI’: Ledej neverovatan, evo šta kažu navijači! (FOTO) (TVITOVI)

Objavljeno: 16.03.22 u 21:16

Velika borba u Pioniru!

Košarkaši Partizana su na domaćem terenu dočekali ekipu Metropolitana u okviru 15. kola Evrokupa. Partizan je dosta dobro otvorio prvu deonicu, ali kako su minuti odmicali gosti su se vraćali u utakmicu. Na kraju prve deonice vodio je gostujući sastav rezultatom 14:17.

Druga deonica donela nam je još veću borbu i nekoliko zaista lepih poteza na obe strane parketa. Nekoliko dosta zapaženih momenata kako u odbrani, tako i u napadu imao je sjajni Zek Ledej, koji je bio motor Partizana u određenim momentima. Sredinom drugog dela igre, izabranici Željka Obradovića ‘stegli’ su odbranu i uspeli da steknu dosta veću prednost. Poluvreme – 43:31