0

PODELA BODOVA NA KROVU: Spartak odoleo Voždovcu, borba za plej-of nikad uzbudljivija! (VIDEO)

Objavljeno: 13.03.22 u 22:48

Remi u Beogradu!

Fudbaleri Voždovca i Spartaka podelili su bodove na gostovanju tima iz Subotice u Beogradu, a konačan rezultat je bio 1:1. Utakmica je gotovo čitavim tokom bila izuzetno ravnopravna i izuzetno zadržajna, a viđen je i izuzetno mali broj prekršaja za naše uslove.

Prednost domaćim doneo je mladi Miloš Pantović, nakon pola sata fudbala. Pokušali su Zmajevi da povećaju prednost do kraja, ipak nakon dvadeset minuta igre u nastavku, Andrej Todoroski koristi priliku i donosi izjednačenje svom timu, ali i postavlja konačan rezultat.

Voždovac je nakon ovog remija sedmi na tabeli, dok je Spartak 11. sa svega tri boda manje. Deluje da borba za gornji deo tabele, koji donosi bezbrižnu završnicu sezone, nikada nije bila interesantnija, a tome svedoči i činjenica da je razlika između pete i dvanaeste pozicije svega šest poena.