1

SVE ‘PRŠTI’ U HUMSKOJ ULICI: Jović obezbedio novu prednost Partizanu, a onda pet minuta posle toga – novi šok! (VIDEO)

Objavljeno: 10.03.22 u 20:09

Golovi se ređaju kao na traci.

Veoma zanimljiva utakmica se igra u glavnom gradu Srbije. U Humskoj ulici, od 18:45 sastali su se fudbaleri Partizana i Fejenorda u okviru 1/8 finala Lige konferencija.

Nakon prvih 45. minuta rezultat je bio 1:1, ali je na samom startu drugog poluvremena to promenjeno.

Nakon jednog napada crno-belih, lopta posle odbitka došla do Nemanje Jovića, koji je sjajnim udarcem doneo novu radost svojim navijačima i pokazao zbog čega važi za velikog talenta.

Zaista, spektakularan meč gledamo u Humskoj, pošto je Fejenordu trebalo samo pet minuta da ponovo anulira prednost domaće ekipe. Ovog puta, u strelce se upisao Deserse, posle sjajne asistencije Sinistera.