2

RADE BOGDANOVIĆ ‘OSUO PALJBU’ PO ZVEZDINOM ŠPICU: ‘Pa sine ako ovo nećeš dati, kad ćeš ga dati!?’ (VIDEO)

Objavljeno: 10.03.22 u 22:16

Kao i uvek – ‘Bez dlake na jeziku’

Crvena zvezda trenutno gostuje ekipi Rendžersa u okviru osminefinala Lige Evrope. Nakon prvih 45 minuta igre, Rendžers ima prednost od 2:0, Zvezdi su poništena dva pogotka, a promašili su i kazneni udarac izabranici Dejana Stankovića. Pored ovih prilika, ozbiljnu šansu je imao i Ohi, ali je odlično reagovao MekGregor. Na poluvremenu utakmice, u RTS studiju gostovao je Rade Bogdanović, koji je datu situaciju prokomentarisao na sledeći način:

‘Evo vidite što je Zvezda kupila centarfora.. Pa sine ako ovo nećeš dati kad ćeš ga dati?! Ima Ohi mrtvu šansu, unutrašnjom je gurni, zato su te kupili, to je već 2:1’ – rekao je nekadašnji centarfor.