0

PA ON JE ČUDO: Embape ponovo podsetio svet zašto je jedan od najboljih, ‘Kralj’ je na kolenima! (VIDEO)

Objavljeno: 09.03.22 u 22:11

Strašan igrač!

Fudbaleri Real Madrida na svom terenu dočekali su Pari Sen Žermen u okviru revanš utakmice osminefinala Lige šampiona. Prvi meč pripao je francuskom predstavniku rezultatom 1:0, a nakon 45 minuta revanša, PSŽ ima identičnu prednost, što u ukupnom skoru predstavlja 2:0 za tim sa ‘Parka Prinčeva’.

Kilijan Embape je nakon sjajnog trka uspeo da prevari odbranu Reala, ali i do tog momenta sjajnog Tiba Kurtou. Francuski fudbaler ovim pogotkom ‘izbio’ je na drugo mesto najboljih strelaca u istoriji Pari Sen Žermena.

Drugi duel koji se igra večeras, meč Mančester sitija i Sportinga nakon 45 minuta nije nam doneo golove. Tim Pepa Gvardiole ima veliku prednost iz prvog meča.