0

LIGA EVROPE VEČERAS: Kostić obeležio veče, Lionu minimalac! (VIDEO)

Objavljeno: 09.03.22 u 21:51

Dva zanimljiva duela!

Večeras su u okviru osminefinala Lige Evrope snage odmerile ekipe Porta i Liona, a minimalnim rezultatom slavili su gosti. Jedini pogodak na meču delo je Lukasa Pakete u 59. minutu susreta, a posebno dobar večeras bio je golman Liona – Lopes koji je zaustavio šest udaraca fudbalera Porta.

Drugi duel večeras igrali su Betis i Ajntraht, a kao i u Portugalu, slavili su gosti. Nemački predstavnik odneo je pobedu rezultatom 1:2, a ovaj meč obeležio je Filip Kostić koji je postigao prelep pogodak – Taj gol možete videti OVDE!

Preko pomenutog Kostića Ajntraht je poveo, ali je domaćin uspeo da poravna rezultat u 30. minutu susreta preko Fekira. Konačnih 1:2 postavio je vezista Kamada, pogotkom u 32. minutu susreta. Do kraja meča, Bore je promašio penal za Ajntraht. Revanši su na programu naredne nedelje.