0

JOVANOVIĆ NE PRESTAJE DA REŠETA: Makabi slomio ozloglašeni Beitar, bivši ljubimac Delija takođe pogodio! (VIDEO)

Objavljeno: 07.03.22 u 22:52

Interesantno na Blumfildu!

U duelu 26. runde izraelskog prvenstva između Makabija iz Tel Aviva i ozloglašenog Beitara iz Jerusalima, domaći su trijumfovali rezultatom 3:1. Gotovo sva uzbuđenja, uključujući i golove viđena su u drugom delu igre.

Najpre su domaći stigli do prednosti preko nekadašnjeg fudbalera Čelsija, Stipa Preice, u 61. minutu, da bi samo pet minuta kasnije nakon sjajne akcije, majstorskim udarcem Đorđe Jovanović tresao mrežu rivala, ovo je inače peti gol u dresu kluba iz Izraela bivšeg fudbalera Partizana. Par minuta kasnije je rezultat za goste smanjio bivši igrač Zvezde, Ričmond Boaći, da bi konačan rezultat u nadoknadi postavio Matan Hozes.

Makabi, koji sa klupe predvodi Mladen Krstajić, trenutno je na trećoj poziciji, šest bodova u zaostatku u odnosu na Makabi Haifu, dok je Beitar na 11. poziciji šampionata Izraela.