0

SJAJNA PREDSTAVA U OKVIRU DERBIJA KOLA: Feliks je ‘odneo šou’! (VIDEO)

Objavljeno: 06.03.22 u 23:50

Derbi pripao gostima!

Ekipa Betisa na svom terenu dočekala je Atletiko Madrid u okviru derbija kola.. Ova dva kluba vode veliku bitku za jedno od mesta koje vodi u Ligu šampiona naredne sezone, a danas je pobedu odneo gostujući sastav rezultatom 1:3.

Rano je poveo Atletiko, igrao se drugi minut susreta kada je precizan bio Žoao Feliks. Svega nekoliko trenutaka pre odlaska na odmor rezultat je poravnao Kristijan Teljo, ali je u nastavku utakmice postojao samo jedan tim.

Prednost je gostima vratio Feliks pogotkom u 61. minutu, da bi na 1:3 povećao Lemar u 80. minutu susreta!