0

PETNAEST MINUTA HAOSA U UDINAMA PA POTOM USPAVANKA: Barsino dete vuče crno-bele ka opstanku, Sampa treba da se brine!

Objavljeno: 05.03.22 u 17:25

Bitan trijumf za Udineze!

Fudbaleri Udinezea su na svom terenu savladali Sampdoriju rezultatom 2:1 u utakmici u kojoj se sve od dešavanja videlo u privh 15 minuta. Nakon toga obe ekipe su oborile ritam, domaćin je imao jalovu inicjativu, ali rezultat se nije menjao.

Najpre je đak Barsine akademije, Đerar Delofeu doneo prednost u trećem minutu, da bi on sjajno šutirao nekoliko minuta kasnije, golman je to odbranio ali odbitak je iskoristio Destini Udodži i tako duplirao prednost svog tima. Samo minut kasnije Kaputo smanjio rezultat nakon sjajne duge lopte defanzivca Maje Jošide.

Ovo je bio duel ekipa koje se bore za opstanak, a bile su izjednačene pre ovog susreta. Udineze je sada 14. sa 29 bodova, dok je Sampdorija mesto ispod sa tri boda manje, odnosno četiri boda više u odnosu na Veneciju koja je prva ispod crte.