0

PRVENAC ĐORĐA DENIĆA U GRČKOJ: Prečka, pa sledeći napad – i gol Srbina iz Atromitosa /VIDEO/

Objavljeno: 04.03.22 u 16:11

Fudbaleri Atromitosa su u 16. kolu grčkog prvenstva porazili Volos sa 2:1, a gol prvenac je u plavo-belom dresu postigao Đorđe Denić.

Srpski vezista u grčkom timu igra kao pozajmljen fudbaler Apolona, pošto se ustalio u startnu postavu, postigao je i prvi pogodak u tamošnjoj Superligi.

Igrao se 26. minut kada je Denić dobio pas u prazan prostor od Adila Nabija, odlično istrčao i matirao Simeona Papadopulosa.

Imao je i u 22. minutu bivši kapiten Rada priliku da se upiše među strelce kada je pogodio prečku gola Volosa.

Atrmotitos je u sjajnoj formi i beži sa dna tabele grčkog šampionata pošto je u poslednje četiri utakmice ostvario tri pobede, a odlične partije beleži i Đorđe Denić koji se ekspresno privikao na fudbal u Grčkoj, jednoj od najkvalitetnijih liga „starog kontinenta“.