0
Evroliga

Tarik Biberovic (L) and Nikola Kalinic Crvena Zvezda v Fenerbahce -Euroleague 2021/22 Beograd, 27.02.2022. foto: Srdjan StevanovicStarsport.rs ©

NEREŠENO NA POLUVREMENU U ‘PIONIRU’: Navijače brine igra crveno-belih, ali ih je jedan igrač oduševio (TVITOVI)

Objavljeno: 03.03.22 u 19:51

Košarkaši Crvene zvezde igraju utakmicu 28. kola Evrolige protiv Baskoije u dvorani ‘Aleksadnar Nikolić.

Nakon dve odigrane četvrtine rezultat je nerešen, 41:41. Crvenu zvezdu ponetrski predvodi s 12 poena Luka Mitrović, dok šest ima Nejt Volters, a po pet Nikola Ivanović i Eron Vajt.

Evo šta su navijači tokom prvog pooluvremena ‘tvitovali’ i kakve su njihove reakcije posle 20 minuta igre na ovoj utakmici: