2

SUPERLIGA SRBIJE: Spartak uspešniji u vojvođanskom derbiju – golman Proletera čak tri puta vadio loptu iz mreže! (FOTO)

Objavljeno: 01.03.22 u 20:21

Odigrana je još jedna utakmica 25. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Proletera nastavili su sa lošom serijom rezultata u ovdašnjem prvenstvu, pošto su danas izgubili na svom terenu od Spartaka iz Subotice – 0:3.

Spartak se ‘pitao’ tokom prvog poluvremena, a već u 13. minutu bilo je jasno da će novosadski tim u ovoj utakmici teško stići do bodova. Prvo je Bjelović načeo mrežu Proletera, da bi za 2:0 pogodio Tufegčić svega 20 minuta kasnije.

Gosti su ‘spustili lopu’ u drugih 45 minuta, nisu stvarali ozbiljnije šanse, ali konačan rezultat je postavio Todorovski u 92. minutu, i tako svom timu obezbedio i više nego vrednu pobedu.

Nakon ove utakmice, Spartak se nalazi na 9. poziciji sa 30 osvojenih bodova, dok je tim sa Slane Bare na jednoj poziciji ispod sa istim brojem bodova.