0

KAKVE NAPADAČE IMA SRBIJA: Dva puta matirao golmana i doneo pobedu svom timu!

Objavljeno: 28.02.22 u 21:20

Navijači Makabija imaju svog heroja!

Kada je zimus prešao iz Čukaričkog u ekipu Makabija iz Tel Aviva, mnogi su se pitali kako će se snaći i da li je to pravi potez, a on nije dugo čekao da im odgovori. Đorđe Jovanović trese mreže kao na traci, a večeras je bio ključna figura u pobedi njegovog tima na gostovanju Hapoel Nof Hagalilu.

Slavio je Makabi rezultatom 1:3, a prva dva pogotka za goste postigao je upravo Jovanović, prvo u 16. a zatim i u 25. minutu susreta. Smanjio je rival na 1:2 golom u 38. minutu, ali je konačan rezultat postavio vezista Biton pogotkom nekoliko minuta pre odlaska na odmor.

Makabi se polako ali sigurno ponovo priključuje trci za šampionsku titulu, a daleko najviše zasluga za to trebaju da idu na račun srpskog napadača.