0

‘STARA DAMA’ NA ‘MIŠIĆE’ DO POBEDE: Srbin je nova zvezda Torina! (VIDEO)

Objavljeno: 26.02.22 u 20:23

Vlahović je obeležio ovaj meč!

Fantastičan duel viđen je na stadionu ‘Karlo Kasteljani’, gde su ‘koplja ukrstile’ ekipe Empolija i Juventusa. Kao pobednik iz ovog duela izašla je ‘Stara dama’ iz Torina, na krilima više nego raspoloženog Dušana Vlahovića koji je postigao dva prelepa pogotka.

Poveli su gosti već u 32. minutu preko Mojzea Kena, koji je sjajno iskoristio asistenciju Rabijoa. Izjednačenje je usledilo u 40. minutu susreta, a strelac je bio Zurkovski. Taman kada su svi mislili da će se na odmor otići nerešenim ishodom, Vlahović je imao drugačije planove! Srpski internacionalac na prelep način vara odbranu revala i donosi Juventusu novu prednost.

Na dvo gola razlike za Juventus povisio je ponovo Dušan Vlahović, a ovog puta je samo ‘bocnuo’ preko rivala. Na 2:3 smanjio je La Mantia, ali Empoli nije imao snage za potpuni povratak.