0

PREŠLO MU U NAVIKU: Tadić golčinom ponovo utišao ‘Luž’! (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.22 u 21:50

Dušan je noćna mora za Portugalce!

U okviru prve utakmice osmine finala Lige šampiona, fudbaleri Benfike ugostili su Ajaks. Gosti iz Amesterdama vode nakon 45 minuta igre. Na semaforu stadiona ‘Luž‘ piše 1:2.

Prvi pogodak za ekipu iz Holandije delo je reprezentativca Srbije, Dušana Tadića. Kapiten Ajaksa je na fenomenalan način zahvatio loptu i matirao je Grka na golu Benfike.

Uživajte u majstori Dušana Tadića!

Sebastien Ale je autogolom poravnao rezultat u 26. minutu, ali se ubrzo iskupuo. Član nacionalnog tima Obale Slonovače zatresao je mrežu portugalskog velikana već u 29. minutu.

Još jedan video snimak je dokaz koliko navijači Ajaksa vole Tadića. Jedan od pristalica aktuelnog šampiona Holandije obratio se Dušanu porukom sa tribina.