0

VLAHOVIĆ OBELEŽIO VEČE: Čelsi ‘rutinski’ odradio posao! (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.22 u 22:53

Dva veoma zanimljiva susreta odigrana su večeras u okviru osminefinala Lige šampiona!

Čelsi je na svom terenu rutinski savladao ekipu francuskog Lila, rezultatom 2:0. Izabranici Tomasa Tuhela poveli su već u 8. minutu, kada je strelac bio nemački internacionalac Kai Haverc na asistenciju Hakima Ziješa. Plavci su prednost poduplali u 63. minutu preko Kristijana Pulišića koji odlično iskoristio asistenciju Kantea.

Juventus je gostovao ekipi Viljareala, a ovaj meč našoj publici posebno je bio bitan zbod Dušana Vlahovića. On je debitovao u Ligi šampiona i to iskoristio na najbolji mogući način, jer je svoju ekipu već u 32. sekundi utakmice doveo u prednost. Izjednačenje španskom timu doneo je preiskusni vezista Dani Pareho pogotkom u 66. minutu susreta, na asistenciju francuskog veziste Kapuea.