0

JOŠ UVEK JE MAŠINA: Arnautović doneo pobedu Mihajloviću, Bolonja korača ka opstanku! (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.22 u 23:25

Sjajna partija reprezentativca Austrije

Fudbaleri Bolonje su na svom stadionu savladali ekipu Specije rezultatom 2:1, a najistaknutiji pojedinac bio je Marko Arnautović. Bolonja je u svakom segmentu igre nadigrala goste, a Specija je gol postigla iz praktično jedine prave prilike.

Najpre je Rej Manaj na centaršut Arkadijuša Rece najbolje skočio i glavom doneo svom timu prednost nakon deset minuta igre. Tada je Bolonja krenula da pritiska još više, a do poravnjanja je došlo pet minuta pred kraj prvog dela nakon što je Arnautović matirao Provedela u situaciji jedan na jedan. Preokret je upotpunjen kada je u završnici meča Arnautović ostao sam na skoku i glavom doneo pobedu svojoj ekipi.

Siniša Mihajlović je na dobrom putu da obezbedi opstanak svoje ekipe, Bolonja je je 12. sa 31 bodom, dok je Specija tri mesta ispod, sa četiri boda više od opasne zone.