0

STANKOVIĆ POSLE PROLETERA: Ne razumem pad koncentracije, bio je penal! (VIDEO)

Objavljeno: 20.02.22 u 16:10

Šef stručnog štaba Zvezde o burnoj utakmici

Nakon pobede Zvezde u Novom Sadu nad Proleterom, oba stručnjaka su sumirala utiske o izuzetno sadržajnoj utakmici.

Mislim da imamo taj pad, nekad budemo isfrustrirani kad iz toliko šansi ne damo golove. Ne razumem pad koncenracije, ali može da se desi. Jedan šut, jedan gol. Bio je penal, zasluženo. Počeli smo OK, ali onda pad od 10 minuta koji ne sme da se ponavlja. Borba će do kraja biti teška i jaka, prihvatamo je oberučke – jasan je bio Stanković.

Njegov kolega iz suprotnog tabora rekao je sledeće:

Za pozitivan rezultat nedostajalo je malo koncentracije koja se crpi tokom celog meča. I onda taj danak koncentracije fali da se ekipa odbrani. Čestitam Zvezdi na pobedi i mojim igračima na dobroj partiji. Sem prvih 15-20 minuta, ne mogu da kažem da je Zvezda imala više šasni – poručio je Bajić.

U narednom kolu Crvenu zvezdu očekuje duel sa Partizanom, dok će Proleter put Lučana na megdan Mladosti.