EMOTIVNI MOMENAT NA MARAKANI: Delije odale počast legendarnom Čika Gedži – poslednji pozdrav čuvenom navijaču! (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.22 u 18:09

Nedavno je jedna vest posebno rastužila navijače Crvene zvezde.

Naime, preminuo je legendarni Čika Gedža, čuveni navijač beogradskog tima, koji je čak iz Kosovske Mitrovice putovao do glavnog grada Srbije kako bi gledao svoj voljeni klub.

Na današnjoj utakmici protiv Radničkog iz Niša, Delije su se oprostile od čuvenog navijača, pa su na severnoj tribini razvili transparent sa natpisom:

– Čika Gedžo večna slava (1955-2022).

Podsetimo, nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0, a prvo poluvreme obeležio je Filip Dujmović, golman Radničkog, koji je odbranio nestvarne šuteve domaćih igrača i tako održao svoj tim u životu.