0

Fudbal-Kup Srbije Season 2021/2022 Crvena Zvezda v Radnicki Nis Beograd, 16.02.2022. foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

SVI PRIČAJU O GOLMANU RADNIČKOG: Dujmović odbranio penal Kangi, Delije besne na svog vezistu – neki čak prozivaju i Stankovića! (TVITOVI)

Objavljeno: 16.02.22 u 17:54

Završeno je prvo poluvreme na Marakani…

U okviru 1/8 finala Kupa Srbije, četa Dejana Stankovića ugostila je na svom stadionu ekipu Radničkog iz Niša, a nakon prvih 45 minuta, rezultat je 0:0.

Bili su crveno-beli bolji rival tokom prvog poluvremena, ali je golman Radničkog, Filip Dujmović svojim bravurama uspeo da sačuva svoju mrežu. Momenat koji je obeležio dosadašnji deo utakmice, desio se u 31. minutu, kada je Mlađović oborio Bena u šesnaestercu, a glavni arbitar meča je pokazao na belu tačku. Odgovornost je preuzeo Gelor Kanga, međutim golman Nišlija je ponovo sjajno intervenisao.