0

OVO SE RETKO VIĐA: Baloteli u drugoj ulozi, Italijan smiruje Domagoja Vidu! (VIDEO)

Objavljeno: 15.02.22 u 19:58

Hrvatski reprezentativac je pobesneo!

U ponedeljak je odigrana utakmica 25. kola Super lige Turske, između Adane i Bešiktaša. Meč na ‘Jeni Adana‘ stadionu završen je bez pobednika, rezultatom 1:1.

Gosti su došli do prednosti u 31. minutu, a Adana je do izjednačenja stigla u samom finišu meča. Odlučujući pogodak delo je Akajdina u drugom minutu sudijske nadoknade.

Na utakmici je viđen jedan zanimljiv događaj. Tokom igre došlo je do sukoba između jednog fudbalera domaće ekipe i Domagoja Vide. Ubrzo je dotrčao Mario Baloteli, ali ovoga puta u drugoj ulozi. Italijan vrućeg temperamenta obično bude taj koji je u centru pažnje kada su obračuni u pitanju, ali ovog puta je smirio hrvatskog reprezentativca.

Mario i Domagoj su razgovarali, a ubrzo je usledio pozdrav i prijateljski zagrljaj.