0

PREMIJER LIGA: Liverpul slavi Fabinja, goleada Lestera i Vest Hema (VIDEO)

Objavljeno: 13.02.22 u 20:10

U Premijer ligi, danas su odigrane četiri utakmice.

Fudbaleri Liverpula su došli do trijumfa protiv Barnlija u gostima, a apsolutni junak tog meča bio je Fabinjo. On je posle kornera u 40. minutu, nakon što je Mane glavom poslao pred gol, prvo šutirao jednom, ali je taj udarac zaustavljen, a onda je iz drugog pokušaja pronašao put do mreže i postavio konačan rezultat ovog meča.

(VIDEO:YouTube/SportKlub)

Pobedu je slavio i Njukasl na svom terenu, gde je pala Aston Vila, a jedini gol na utakmici postigao je Tripije u 35. minutu. Uzbudljivo je bilo u Londonu, gde je Vulverhempton na gostovanju savladao Totenhem (2:0), a sve je bilo rešeno do 18. minuta. Tada je Dendoker postigao drugi gol za goste, dok im je prethodno Himenez doneo prednost u šestom minutu.

Meč bez pobednika odigrali su Lester i Vest Hem. Gosti su preko Bouvena poveli u 10. minutu, da bi Tileman izjednačio u 45, a Pereira ‘lisicama’ doneo preorket u 57. Bod gostima je do Doson u prvom minutu nadoknade.