0

POPUT NAJBOLJIH NAPADAČA: Miljenik Delija glavom sa 12 metara ‘pocepao’ protivničku mrežu – pogledajte samo ovaj ‘nebeski skok’! (VIDEO)

Objavljeno: 12.02.22 u 18:15

Sjajan pogodak…

Bivši fudbaler Crvene zvezde i miljenik Delija, Filip Stojoković, postigao je danas gol na utakmici u kojoj je njegov Rapid izgubio od Salcburga rezultatom 2:1.

Iskusni desni bek se u strelce upisao u 17. minutu, kada je nakon sjajnog centaršuta sa leve strane još bolje skočio i glavom sa nekih 12 metara zatresao protivničku mrežu.

Ipak, njegov tim doživeo je novi poraz u tamošnjem prvenstvu. Prvo je Aronson poravnao rezultat u 64. minutu, da bi tačku na utakmicu postavio Okafot u 77. minutu.

Filip se je danas postigao svoj drugi gol u sezoni, pošto je sredinom novembra postigao pobedonosni gol za Rapid na meču sa Altahom.