0

IZABRANICI PEPA GVARDIOLE SE ‘PROŠETALI’: Domaćin nije mogao da im pruži otpor! (VIDEO)

Objavljeno: 12.02.22 u 21:21

Potpuno očekivan ishod!

Norič je na svom terenu dočekao ekipu Mančester sitija u okviru 25. kola engleske Premijer lige. Rezultat je bio više nego očekivan, a pitanje pobednika se nije postavljalo ni u jednom trenutku utakmice. Slavili su izabranici Pepa Gvardiole rezultatom 0:4.

Mrežu domaćeg sastava je ‘načeo’ Rahim Sterling u 31. minutu susreta na asistenciju Vokera.. To je bio ujedno i jedini pogodak viđen u prvom poluvremenu. Na 0:2 povisio je Fil Foden početkom drugog dela igre.. Novim pogotkom Sterling donosi svojoj ekipi prednost od 0:3. U poslednjim momentima susreta Mančester siti je imao kazneni udarac, a šansu da postigne het-trik imao je Sterling.. Bio je neprecizan sa bele tačke, ali se odmah potom ispravio i postavio konačan rezultat.