0

VATROMET LAJPCIGA NA RED BUL ARENI: Bivši igrač Dinama dao Evrogol, Keln van mesta koja vode u Evropu! (VIDEO)

Objavljeno: 11.02.22 u 22:52

Fudbaleri Lajpciga digli formu u nastavku takmičenja

Ekipa Domenika Tedeska savladala je Keln na svom stadionu rezultatom 3:1, a meč je obeležen izuzetno efektnim golovima domaćih fudbalera. Ovom pobedom Lajpcig je nastavio sjajnu formu koja ga krasi u poslednjih nekoliko kola, a poraz od Bajerna u prošloj rundi nije demoralisao tim sa istoka Nemačke

Nkunku je doveo Lajpcig u vođstvo iz slobodnog udarca u 25. minutu. Bivši fudbaler Dinama iz Zagreba, Dani Olmo, je sjajnim šutem savladao Švabea u 54. minutu, a samo tri minuta kasnije Anhelinjo je tresao mrežu nakon izuzetne akcije domaćeg tima, Olmo je ovog puta bio asistent. Utešan gol za Jarčeve postigao je Tim Lemperle u nadoknadi vremena.

Red Bul je tako preskočio Keln, Frajburg i Union Berlin i sada je na četvrtoj poziciji, koja vodi u Ligu šampiona, dok je Keln sedmi, bez Evrope kako stvari stoje za sada.