0

POBEDE FAVORITA: Žotina magija! (VIDEO)

Objavljeno: 10.02.22 u 23:51

Portugalac obeležio veče!

Večeras su u okviru Premijer lige odigrana dva jako zanimljiva duela. Na Enfildu je ekipa Liverpula dočekala Lester u okviru 24. kola Premijer lige i tom prilikom ostvarila očekivanu pobedu, a rezultat je bio 2:0. Oba pogotka za domaći sastav postigao je Diogo Žota.. Prvi put je bio precizan u 34. minutu, da bi mrežu ‘Lisica’ potom zatresao u 87. minutu susreta.

Drugi susret dana bio je još neizvesniji.. Arsenal je slavio minimalnim rezultatom na gostovanju ekipi Vulverhemptona. Jedini pogodak na meču postigao je Gabriel u 25. minutu susreta, na asistenciju Lakazeta.

Nakon ovog kola Arsenal je nastavio svoju borbu za jedno od mesta koje vodi u Ligu šampiona, dok se Vulverhempton nalazi na 8. poziciji. Lester je trenutno 12. dok Liveprul zauzima drugu poziciju,.