1

OVAJ ČOVEK JE SA DRUGE PLANETE: Mitrović ponovo zatresao mrežu, rekord je sve bliži! (VIDEO)

Objavljeno: 08.02.22 u 21:47

Fulam hrabro korača ka Premijer ligi!

U okviru 31. kola engleskog Čempionšipa, fudbaleri Fulama ugostili su Milvol. U toku je poluvreme, a domaćin ima gol prednosti (1:0).

Tim iz glavnog grada Engleske je dominirao tokom svih 45 minuta igre. Izabranici trenera Silve su nakon prvog sudijskog znaka nametnuli svoj ritam i preuzeli su inicijativu.

Navijače iz Londona je u 29. minutu obradovao Aleksndar Mitrović! Srpski reprezentativac je nastavio da ‘rešeta’, a pogodak pogledajte OVDE. Rafalna paljba sjajnog napadača pogodila je i Milvol. Popularni Mitar je postigao 29. pogodak u ovosezonskom takmičenju.

Do kraja šampionata ostalo je još 13 kola, a Mitroviću je za rekord po broju najviše postignutih pogodaka u Čempionšipu potrebno da zatrese protivničku mrežu u još tri navrata.

Fulam je trenutno prvoplasirani tim u drugoj ligi Engleske i glavni je kandidat za povratak u elitu.