BELGRADE, SERBIA - DECEMBER 11: Angel Di Maria (R) of Paris Saint-Germain in action during the UEFA Champions League Group C match between Red Star Belgrade and Paris Saint-Germain at Rajko Mitic Stadium on December 11, 2018 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images)

‘PROŠETALI SE’: PSŽ lako do nova tri boda!

Objavljeno: 06.02.22 u 23:24

Lagana pobeda za Mesija i družinu!

Pari Sen Žermen gostovao je ekipi Lila u okviru 23. kola francuskog prvenstva i tom prilikom slavio rezultatom 1:5. Već u 10. minutu susreta gosti dolaze do prednosti, a strelac je bio vezista Danilo Pereira.

Uspeo je domaćin da poravna rezultat i dođe do kakve-takve nade pogotkom Botmana u 28. minutu susreta, ali ubrzo je Mesi rešio pitanje pobednika! Prvo je asistirao u 32. minutu za pogodak Kimpembea, da bi se potom i sam upisao u listu strelaca.. Igrao se 38. minut kada je argentinski fudbaler postigao gol. Do kraja susreta pobedu tima sa ‘Parka prinčeva’ overili su Pereira svojim drugim pogotkom i Kilijan Embape.

Ovom pobedom PSŽ nastavlja da suvereno vlada francuskim šampionatom, dok se Lil nalazi na 11. poziciji.