0

U BIH SE PUCALO NA SRED UTAKMICE: Nepoznata lica oštetila vozila, navijači krenuli sa stadiona na njih! (VIDEO)

Objavljeno: 23.01.22 u 09:06

Fudbaleri su tek posle saznali šta se zapravo dogodilo.

Veliki incident desio se na prijateljskoj utakmici u BiH , gde su snage odmerile ekipe Sarajeva i Ljubuškog. U jednom momentu, dok je još trajala igra ispred stadiona su se začuli pucnji u vazduh, navode mediji iz Bosne i Hercegovine.

Naime, oko 100 navijača Sarajeva dupotovalo je u Ljubuški sa namerom da podrže svoj tim, ali je početkom drugog poluvremena nastao pravi haos. nepoznata lica su počela da oštećuju vozila gostujućih navijača, koji su brzo krenuli van stadiona kako bi se obračunali sa njima.

U tom momentu čula su se dva pucnja, a mediji u BiH su otrkili šta se zapravo desilo. Pucao je jedan meštatin, ali u vazduh, kako bi sprečio veći incident i oterao nepoznate napadače. Sve ovo, trajalo je nešto manje od 10 minuta, a nakon sukoba, uhapšeno je 6 osoba, dok je bilo i povređenih.

Rezultat je samim tim ostao u drugom planu, ali je Sarajevo slavilo rezultatom 0:4.