0

ONI SU GLAVNI U LONDONU: Pevci pali na kolena pred ‘četom’ Tomasa Tuhela! (VIDEO)

Objavljeno: 23.01.22 u 20:09

Velika pobeda za ‘Plavce’!

Derbi Londona odigran je u okviru 23. kola engleske Premijer lige, kada je ekipa Čelsija na svom terenu dočekala gostujući Totenhem. Izabranici Tomasa Tuhela slavili su sa 2:0 i tako nastavili svoju grčevitu borbu za titulu, koja je čini se sve dalje, usled fenomenalnih igara Mančester sitija.

Nakon prvih 45 minuta igre nije bilo pogodaka, ali je sam start drugog poluvremena u potpunosti pripao domaćinu. Prvo je prednost svom timu doneo Hakim Ziješ u 47. minutu utakmice na asisntenciju Hadsona-Odoija, da bi već u 55. minutu rezultat dopuplao Tijago Silva, dok se u ulozi asistenta našao Mejson Maunt.

Nakon ovog kole Čelsi je 3. na tabeli sa 47 bodova, dok je Totenhem 7. sa 36 osvojenih bodova, ali i četiri utakmice manje od svog današnjeg rivala!