0

NEVIĐENA GLUPOST: Ovo se retko viđa, pogledajte kako je Grafičar zaradio penal na pripremama! (VIDEO)

Objavljeno: 23.01.22 u 15:18

Fudbaleri Grafičara izgubili u prijateljskom meču.

Filijala Crvene zvezde sastala se danas sa nemačkim trećeligašem Kikers Ofenbahom, i tom prilikom izgubila rezultatom 2:1. Kikers je poveo u 28. minutu, nakon veliki greške zadnje linije Grafičara.

Ipak, izjendačenje je stiglo deset minuta kasnije, kada je Knežević matirao protivničkog golmana iz jedanaesterca. Ono što je neverovatno, jeste situacija koja je prethodila ovom penalu.

Naime, nakon što je golman NEspustio loptu sa namerom da započne novi napad, štoper nemačkog tima se zbunio, pa rukom vratio loptu na peterac. Sudija nije imao dileme, već je prstom samo pokazao na belu tačku, a kako je to izgledalo pogledajte u video snimku: