0

AJAKS IGRA PO TADIĆEVIM NOTAMA: Srbin dvostruki asistent za ubedljivu pobedu

Objavljeno: 16.01.22 u 15:00

Bez većih problema, fudbaleri Ajaksa su savladali Utreht sa 3:0 u okviru 19. kola Eredivizije.

Kopljanici su poveli u petom minutu golo Entonija, a onda na scenu stupa Dušan Tadić. Kapiten reprezentacije Srbije je prvo u 19. minutu kreirao gol za Brajana Brobija, da bi isti igrač ponovo bio strelac na asistenciju Srbina u nadoknadi prvog poluvremena.

Ovom pobedom Ajaks se ponovo popeo na vodeće mesto na tabeli, makar dok svoj meč 19. kola ne odigra PSV. Dušan Tadić ove sezone na 25 utakmica u svim takmičenjima ima učinak od osam golova i 15 asistencija.