(190918) -- DORTMUND, Sept. 18, 2019 (Xinhua) -- Ansu Fati (front R) of Barcelona vies with Mats Hummels of Dortmund during the UEFA Champions league group F soccer match between Borussia Dortmund and FC Barcelona in Dortmund, Germany, Sept. 17, 2019. (Photo by Joachim Bywaletz/Xinhua)

SILOVITA BORUSIJA: Rivali nisu imali šanse! (VIDEO)

Objavljeno: 14.01.22 u 22:50

Sjajan meč za ‘Milionere’!

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda dočekali su na svom terenu ekipu Frajburga u okviru 19. kola nemačke Bundeslige. Od samog starta susreta bilo je jasno ko će odneti sva tri boda, jer je domaćin odmah krenuo više nego silovito.

Igrao se 14. minut kada je viđen prvi pogodak.. Na asistenciju Brandta pogodak je postigao belgijski desni bek – Mjunier. Ista saradnja ponovila se u 29. minutu, kada je Borusija došla do dvostruke prednosti.

Nekoliko momenata pred odlazak na odmor, pitanje pobednika bilo je rešeno.. Haland je postigao pogodak na asistenciju Belingema. Nadu gostima doneo je Demirović u 61. minutu smanjivši na 3:1, ali je Borusija ubrzo uspela da se ponovo ‘odlepi’ na tri gola razlike, jer je novi pogodak upisao Haland.

Konačnih 5:1 postavio je vezista Dahud u 86. minutu susreta.