0

Dusan Vlahovic. (Photo by Pedja Milosavljevic/STARSPORT)

ON JE DEFINITIVNO SA DRUGE PLANETE: Novi gol Dušana Vlahovića u dresu Fiorentine, srpsko ‘čudo’ ponovo pogodilo! (VIDEO)

Objavljeno: 13.01.22 u 19:19

U osmini finala Kupa Italije, sastali su se fudbaleri Napolija i Fiorentine.

Nakon prvog poluvremena rezultat je 1:1. Trener Fiorentine odlučio je da ovaj meč počne sa trojicom srpskih reprezentativaca, naime, u stratnih 11 našli su se Dušan Vlahović, Matija Nastasić i Nikola Milenković.

‘Ljubičasti’ su poveli u 41. minutu, a gol je postigao niko drugi, već srpska gol-mašina, Dušan Vlahović, koji je još jednom pokazao zbog čega je jedan od najboljih evropskih golgetera.

Od početka sezone, Vlahović je postigao 19 golova, a večerašnju majstoriju pogledajte OVDE.

Samo tri minuta kasnije, Napoli je uspeo da izjednači, kada se u strelce upisao Mertens koji je fenomenalnim udarcem matirao protivničkog golmana.